Autor: m.kohout, Pondělí, 09.07. 2012 - 13:37:03, 1034 čtenářů, 352 bytů

Autor: m.kohout, Středa, 06.06. 2012 - 14:25:37, Sport, 1294 čtenářů, 182 bytů
Hokejbal

Autoskláře 'rozbila' nevyužitá přesilovka
Autor: admin, Středa, 14.03. 2012 - 09:48:55, Sport, 930 čtenářů, 3164 bytů
Hokejbal

Pardubice, Přelouč – Jediný zástupce okresu v nejvyšší hokejbalové soutěži nevyzrál na domácí Vlašim. Do problémů se ale uvrtal sám...

Extraliga mužů: HBT Vlašim – HBC Autosklo H.A.K. Pardubice 3:1 (1:1, 2:0, 0:0). Branka hostů:  15. P. Kubeš (Mašík). Sestava:  Matrka – Filip, R. Mašík, Hák, Drenko, Mokříž, Kamaryt – P. Kubeš, J. Kubeš, Bílý – Merta, Hrnčíř, Hodr – Urbanec, Urban, T. Skřivánek – L. Bittner.

„Začátek utkání jsme měli dobrý. Věděli jsme, že hlavní nebezpečí představuje lajna kolem Topolánka a tu jsme si celkem pohlídali. Otevřeli jsme sice skóre, ale poté přišel zlom zápasu. Nevyužili jsme přesilovku pět na tři a to nás  podle mne poznamenalo na celý zápas. Poté už to byla za naší strany laxnost někdy do poloviny třetí třetiny. Trochu jsme se zvedli, ale bez nějakého většího efektu,“ hodnotil utkání útočník Jan Bílý.

1. NHbL Východ mužů: HC Jestřábi Přelouč – SK Jihlava 2:3  (0:1, 0:2,  2:0). Branky:  34. Kubát (Čapek), 35. Slanina (Šmíd) – Javorka, 24. Šerý,  29. Smutný. Sestava:   Jan Kraus – Tesák, Příhoda, Adámek, D. Kazimír, M. Kazimír, Stoklasa – Čapek, Svoboda, Kubát –  Hejhal, Slanina, Kalousek – M. Šmíd, D. Štefanský, Komůrka.  Trenér: Roman Štefanský.

Jestřábi se na moravském poli okroužkovali body z diamantu
Autor: admin, Úterý, 06.03. 2012 - 16:57:29, Sport, 827 čtenářů, 1943 bytů
Hokejbal

Přelouč, Svítkov – Rozdílné návraty... Zatímco Přelouč v 1. NHbL vydolovala na moravském poli všechny body, tak hokejbalisté Svítkova se vraceli s prázdnou.

SHC Opava – HC Jestřábi Přelouč 2:4 (1:1, 1:2, 0:1).
„Opavu jsme porazili po nejlepším výkonu v této sezoně. Skóre otevřel Hejhal. Domácí sice vyrovnali, ale pumelice Svobody nám znovu dala vedení. Domácí vyrovnaly po vhazování. Vedení na naší stranu strhl Slaninu. Slezané už odpověď nenašli a vše jsem zpečetil já,“ konstatoval kapitán Martin Šmíd.

Sokol Poruba – Jestřábi Přelouč 3:4 (0:2, 2:2, 1:0).
„Na Porubu jsme vlétli. Nejprve Čáp nabil Svobodovi a vzápětí jsme přidali další gól. Domácí se po pauze zvedli a snížili. Potom z rohu vykličkoval Hejhal a poslal gólmana do sprch. Vše rozhodla poslední minuta druhé části. Nejprve jsme po nedůrazu u vlastní brány inkasovali, aby pět sekund před jejím koncem opět skóroval Hejhal. Domácí sice snížili, ovšem více jsme jim nedovolili,“ pravil Šmíd.

Svítkov - Jestřábi 0:4 (0:1,0:1,0:2)

Domácí již věděli, že díky výsledku z Heřmaňáku jim baráž nehrozí, tak mohli hrát uvolněně. My jsme výsledek z Malenovic nevěděli a nutno podotknout, že nás moc nezajímal. Od první minuty jsme určovali tempo hry a zápas dostali pod svou kontrolu. V 7 .minutě šla příhra Čapka na Šmída, ten posunul doleva na Štefanského, které pěknou křížnou pozemní střelou překonal Černického. Ten byl také hlavním hrdinou dalších okamžiků, kdy si na něm začali naši střelci lámat zuby. Druhá třetina přinesla stejný obraz hry, tlačili jsme se dopředu, hlídali případné brejky a tloukli do domácího golmana. Teprve pumelice Adámka v přesilovce se odrazila od zedního mantinelu na volného Martina Kazimíra a ten pod golmanem zvýšil. Ve třetí třetině nechtěl zůstat pozadu ani jeho bratr David, který potvrzoval svoji současnou parádní formu a po vybojovaném balónku tento poslal nádherně nad rameno Černického. Kontrola probíhala dále a třešničkou na dortu byla souhra Příhoda - Kazimír D. a Svoboda (trochu překvapivě chybí v zápise asistence), který prostřelil domácího golmana počtvrté. Pípíček si připsal jednu z lehčích nul. Dnes by se neslušelo někoho vyvzdvihovat, šlo o soustředěný výkon celého mančaftu, který vedl k potvrzení 4.místa v tabulce, které znamená, že poprvé v historii budeme začínat playoff doma. Soupeřem je Vstetín. Game is over, game starts ...

Pozvánka na hokejbal
Autor: admin, Čtvrtek, 31.03. 2011 - 09:00:34, Sport, 1284 čtenářů, 542 bytů
Hokejbal

ZvětšitHC Jestřábi Přelouč Vás zve na přeloučské hokejbalové hřiště pod parkem:

HC Jestřábi Přelouč : HBC Jokerit Chrudim (2. NHbl)
26. 3. 2011 od 17:00

Slet dravců na šibeniční vrch
Autor: admin, Středa, 23.03. 2011 - 09:17:21, Sport, 919 čtenářů, 2446 bytů
Hokejbal

Polička - Jestřábi 0:4 (0:1,0:2,0:1)

branky a asistence: 11. Příhoda (Hackenberg, 26. Kalousek (Ježek), 26. Adámek, 40. Kopecký (Štefanský)

střely 19:33 (10:5,5:16,4:12) vyloučení 3:2 využití 0:0

sestava: Brykner - Stoklasa, Kazimír M., Čapek, Kalousek, Štajner, Tesák, Adámek - Navrátil, Štefanský, Kopecký - Příhoda, Svoboda, Hackenberg - Mucha, Ježek, Kazimír D. - trenér Štefanský.