| ZPRÁVY | SPORT | KULTURA | ČERNÁ KRONIKA | VOLNÝ ČAS |  Středa, 23.srpna 2017, týden:34  Svátek má: Sandra, zitra: Bartoloměj
  [ PŘIHLÁSIT] [VYTVOŘIT ÚČET] Seznam = Atlas = Centrum = Volný = Tiscali = Google
  Kde:  
= Hlavní menu =
= Počasí =
= Kurzy měn =
Vlajka meny EUR EUR = změna
Vlajka meny GBP GBP = změna
Vlajka meny USD USD = změna
= Anketa =
Využili byste služeb coworking centra?

Ano, v Přelouči
Ano, v Pardubicích
Ne
Nevím, co to je?Výsledky
Další ankety

Účastníků: 275
Komentářů: 0
= Statistika přístupů =
NAVRCHOLU.cz

Rockový klub Ponorka Pardubice
tel: 466 615 010
fax: 466 650 553
email: lumirek.s@seznam.cz

www.ponorka-rc.cz

AKTUÁLNÍ PROGRAM KLUBU

VENDETTA FM 2

čtvrtek 31.srpna 2017 od 21,00 hod.

Vendetta Fucking Metal,Spanelsko

http://www.facebook.com/events/125992744608341 Odkaz na stránky

PROBĚHLÉ AKCE

OPEN VACATION 1

pátek 30. června 2017 od 21,00 hod.

PWC Viktora Zamastila

PWC Kapela PWC vznikla v Pardubicích na podzim roku 2000 jako Pořádně Wostrý Country ve složení Viktor Zamastil sólová kytara, foukací harmonika a zpěv, Martin Sýkora doprovodná kytara a zpěv, Ctibor Šporke doprovodná kytara a zpěv, Michal Kunhart basová kytara a zpěv. Své první vystoupení absolvovala v Chrudimi na počátku roku 2001. Kapelu záhy opustil zakládající člen Ctibor Šporke, zbylá trojice pokračovala v koncertování a hledala kvalitního bubeníka. Po krátké epizodě s hradeckým Mirkem Trejbalem za bicí nástroje usedl koncem roku 2001 Luboš Březina. Zamastil, Kunhart, Sýkora, Březina tři černí a jeden bílý muzikant (Pardubice 2002) S bicími nástroji se hudba PWC stala energičtější, silnější, rytmičtější a původní název přestal vystihovat směr, kterým se muzikanti chtěli ubírat. Při hledání nového významu symbolu PWC pomohl anglicko český slovník a výsledná podoba nakonec zněla a doposud zní Powerful Wavy Clamour. Začátkem roku 2011 opustil kapelu Martin Sýkora a na jeho místo nastoupil Jan (Johny) Kunhart, který se jako stálý host souboru zúčastňuje některých akcí, podobně jako od roku 2014 Ondra Vaňáč s klávesami a dokonalým Zdá se mi (Sluneční hrob). Hlavní náplní kapely jsou úderné i pomalé písně českých hudebních stálic: Kabát, Katapult, Olympic, Jiří Schelinger, Ivan Hlas, Žlutý pes a mnoho dalších. Ze zahraničních jmenujme alespoň Deep Purple, Motorhead, Status Quo či Judas Priest. V průběhu své existence skupina PWC odehrála desítky vystoupení pod střechou i širým nebem - zábavy, soukromé i firemní oslavy, svatby apod.

OPEN VACATION 2

sobota 1.srpna 2017 od 20,00 hod.

Max Andrews and Band, Absolutno, Roman Hevls Hlaváček (ex Rozmazané děti)

Underground Fest

pátek 2. června 2017 od 17,00 hod.

Špinavé spodní prádlo

http://bandzone.cz/spinavespodnipradlo/Odkaz na stránky

Oscar Band

http://http://bandzone.cz/_98711/Odkaz na stránky

Strom stínu

http://bandzone.cz/stromstinu/Odkaz na stránky

Špičková kultura

http://bandzone.cz/spickovakultura/Odkaz na stránky

Franta Čuňas Stárek : Cáry starejch filmů

Vznikl v rámci projektu Ústavu pro studium totalitních režimů o historii českého undergroundu. Pásmo svým komentářem chronologicky propojuje jeden ze zakladatelů undergroundového hnutí František Stárek, známý pod přezdívkou Čuňas. Autor proslul jako vydavatel samizdatu (časopis Vokno, rok 1979). V roce 1976 byl odsouzen v procesu proti hudební skupině The Plastic People of the Universe a také za podpis Charty 77. Když se začal režim za Chartu 77 tvrdě mstít, spoluzaložil František Stárek komunu v Nové Vísce u Kadaně. S přáteli se domníval, že na vesnické usedlosti v odlehlém pohraničí uniknou represivnímu aparátu a získají prostor pro své kulturní aktivity. Socialistický režim však objekt v roce 1981 vyvlastnil a Stárka odsoudil k dalším dvěma letům vězení. Po propuštění v disidentských aktivitách dál pokračoval, podílel se na produkci a distribuci Originálního videojournalu prostřednictvím videokazet šířil informace o disentu. Další zatčení pak přišlo v únoru 1989. Události 17. listopadu strávil ve vězení, propuštěn byl až 26. listopadu 1989 na základě prezidentské amnestie. Po revoluci nastoupil František Stárek ke kontrarozvědce, kde nakonec setrval až do roku 2007. V současnosti se věnuje badatelskému a dokumentačnímu projektu k dějinám československého undergroundu.

PROBĚHLÉ AKCE

JetBeat

pátek 31 března 2017 od 20,00 hod.

Revivalová kapela zaměřující se převážně na období 60´ a 70´ let. Beatles, Stones, Who, Kinks, C.C.R,http://www.ponorka-rc.cz/. to jsou oni :-) Dlouhou dobu (co je Jetbeat Jetbeatem) jsme hráli minimálně v pěti. Jenže rok 2013, to byl rok! Plný změn! A najednou jsme ve čtyřech. Kytara, basová kytara, klávesy, bicí - v takové sestavě nás nyní můžete vidět a slyšet.

Jarní Upanišády

sobota 1 dubna 2017 od 20,00 hod.

Tradiční minifestiválek v Ponorce s tradicí již od roku 2011. Kdo by chtěl přijít, tak ať přijde. Jako zatím vždy zahraje oblíbená kapela ŠPIČKOVÁ KULTURA, která letos slaví 10 let existence, a také přijedou hostí z Polabí alternativněrocková kapela OLIVEROVA DÁLKA z Nymburka/Poděbrad. Velkým tahounem akce jsou i GORALE ORIGINALE PARDUBICENSIS, kteří v rámci svého koncertu pokřtí desku!!!!
Paceshifters + PayaNoia , supp.: In4mation

pátek 10 ledna 2017 od 20,00 hod.

Paceshifters
Alternativní / noiserock trio z východní části Holandska je skupinou, kterou nezajímá komerce, bankovní konta nebo co je momentálně v módě. Paceshifters vzkřísili slávu alternativní hudby 90. let a právě dokončili šňůru vyprodaných koncertů, které byly vzpomínkou na Nirvanu. Skupina působí jako blesk na současnou hudební scénu, používající bezmezné ambice a nezkrotnou energii, kterou využívají jako svoji živou víru. Jejich nové album, v pořadí již páté, nahráli s producentem Chris Frenchie Smithem (Datsuns, Dandy Warhols) vyjde v březnu tohoto roku.

https://www.youtube.com/watch?v=QD41ue-T1tc Odkaz na stránky https://www.youtube.com/watch?v=0NdKufQCBWg/?fref=ts Odkaz na stránky

PayaNoia

In4mation

BIGBOSS,RAMCHAT,PAČESS,spec.guest:SABATHORY

sobota 14 ledna 2017 od 90,00 hod.

https://www.facebook.com/events/345528625814273/ Odkaz na stránky Winter Tour 2017 ve znamení slovenské pohanské bomby RAMCHAT, kteří přijedou se svoji novou deskou. Velký mág BIGBOSS představí novinkový singl Solitude z dlouho očekávaného novinkového CD. Trapista a pivní povaleč PAČESS po velmi úspěšných festivalových vystoupení přivádí svoji družinu na klubová jevistě v exklusivnách koncertech, aby představil svoji desku Trapista . A jako speciální hosté se představí domácí deathová legenda SABATHORY ve speciální show.

Rock on Dubina in Submarine

pátek 6. ledna 2017 od 20,00 hod.

https://www.facebook.com/events/1272069712856003/ Odkaz na stránky Setkání těch, co v létech 80 tých (přesněji od roku 1978 do cca 1985) navštěvovali rockotéky na Dubině a U Capoušků. Zváni jsou všichni i se svými rodinami, kteří chodili do pardubických hospod jako třeba Tatran (Zelená žába) Galanta, U Vatikána, U Súrů ,U Kohoutků nebo do hospod Spojených států polabinských. Jsou zváni také ti mladších ročníků. Vždytˇ co může být dnes aktuálnějšího v dnešním nebezpečném světě, než v tyto posváteční dny znovu navázat staré kontakty, vzpomenout na staré časy při bigbeatu svého srdce a znovu si uvědomit, odkud pocházím a kde můžu mít v nouzi největší své kamarády a přátelehttp://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/.zvou Vás protagonisté tehdejších rockoték DJ´s Zilvar a Véva.a legendární DJ Petr Jirásek.

Schodiště, support : Dechitaki

pátek 16. prosince 2016 od 20,00 hod.

http:www.schodiste.org/ Odkaz na stránky Schodiště : Schodiště nestačí slyšet, musí se i vidět. Žánrové rozpětí v posledních letech nabralo nových rozměrů, kdysi často připisované škatulky, jako hospodský šraml, reggae, ska, už dávno nejsou určující. Kapela si s odvážnou lehkostí, občas i drzostí, bere z nepřeberného množství hudebních stylů vše, co jí přijde pod ruku, aby se nakonec vždy pokorně vrátila k tomu, čemu se říká písnička. Ovšem oblečená do pestrého kabátu. K tomu neodmyslitelně patří texty, které pro kapelu byly a jsou na stejném místě jako samotná hudba. Lehce sarkastické, černěhumorné i dojemné, prožité či vymyšlené, stále brousící ve vodách všedních malostí i velikostí toho, co zrovna sami žijeme. Na koncertech se Schodiště v novém repertoáru s chutí vrací i k prověřeným hodnotám. Oblíbené kusy jako Beze vší poezie, Pytlíky ČSA, Na chvíli ven či Dokonalá kost potěší a roztančí jak staré fanoušky, tak i posluchače zbloudilé prvně (a určitě ne naposled) na šou téhle sedmičlenné party, která už má ledacos za sebou, a spokojené posluchačstvo před sebou :-)

Dechitaki : Kapela Dechitaki (čti dečitaki) vznikla v Přelouči 27.12.2013. První úvahy o jejím založení se však datují až do podzimu 2013. Zajímavé je, že všichni členové studovali na ZUŠ Přelouč. Členem kapely je též jeden profesionální hudebník. Dechitaki hraje energický žánrový mix, nazývejme jej rock s dechy míchaný s dalšími žánry :). Zvuk kapely je typický kytarami bez užití výrazných multiefektů, dechovými party a střídáním žánrů i v rámci jedné skladby. Texty jsou v češtině, angličtině a španělštině, často poměrně minimalistické. Kapela poměrně intenzivně vystupuje na festivalech, slavnostech a v klubech. V roce 2015 odehrála v průběhu deseti měsíců osmnáct koncertů. Jejím posledním úspěchem je 1. místo v soutěži Poličský skřivan 2016 a postup do semifinále Hudební ligy města Pardubic 2015/2016. S úspěchem vystoupila na festivalu Poličské rockoupání 2016.

http://bandzone.cz/dechitaki/Odkaz na stránky

Vstupné na místě : 180,-http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/v předprodeji v Pardubicích a na Ticketportalu : 160,-

Yes MadaM Deep Purple Tribute Band

pátek 23. prosince 2016 od 21,00 hod.

http//www.yesmadam.cz/ Odkaz na stránky Tradiční předštědrovečerní akce s pardubickou kapelou!!! Na jaře 2014 se náhodně na oslavě narozenim klávesisty Martina B. sešla parta zkušených muzikantů "50+" aby zahrála pár pecek a zavzpomínala tak na projekt "No Madam" Deep Purple revival, který v letech 2000 - 2006 plnil sály. Překvapivě se tak náhodně znovu vzkřísil starý projekt a nová formace nyní pod názvem "Yes MadaM" začala opět pilně zkoušet. Někteří skalní členové původního revivalu zůstali stejní. Ti co se mezitím zbláznili, byli nahrazeni neméně zkušenými muzikantyhttp://www.ponorka-rc.cz/. Takže po několikaleté odmlce "Yes MadaM Deep Purple Tribute Band" Vám opět zahraje největší pecky rockové historie a zavzpomíná na naše, a možná i Vaše mladá léta, kdy jsme měli ještě více chuti do života a hlavně všechny orgány v těle plně funkční http://www.ponorka-rc.cz/. Vstupenky v předprodeji od pondělí 12.12.2016. REZERVACE míst na : falcon.prod@seznam.cz nebo SMS na : 603525610

Motörhead Revival

pondělí 26. prosince 2016 od 20,00 hod.

Dvě hodiny smrtícího rytmu a totálního nasazení, to je koncert skupiny MOTÖRHEAD REVIVAL, která vznikla v roce 1999 v Přerově a od té doby odehrála několik set vystoupení v ČR a Německu. Trojice zkušených muzikantů nenechá nikoho na pochybách, že hudba Lemmy Kilmistera je nesmrtelná!

Rezervace míst lze učinit na : falco.prod@seznam.cz,nebo SMS na 603525610.

http://motorhead-revival.wz.cz/Odkaz na stránky

Vstupné na místě : 100,-http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/v předprodeji: nezadáno


Red Guitars

pátek 9. prosince 2016 od 20,00 hod.

Kapela RedGuitars začala v roce 2006 se třemi červenými kytarami a vidinou zahrát si rockové pecky svého mládí. Jelikož je v kapele zpěvačka, zaměřila se kapela na tvorbu rockových a bluesrockových ženských hvězd z celého světa: Janis Joplin, Suzi Quatro, Joan Jett, Anouk, Cranberries, 4 Non Blondes atd., ale občas zařadila i kapely jako Led Zeppelin, Deep Purple, Clash, Steppenwolf, ZZ Top a další. Postupem času jsme si opatřili více nástrojů (ne vždy červené), provedli personální změny na postu bubeníka a našli zalíbení v bluesrocku a bluesu a náš repertoár se lehoulince rozšířil i do oblasti jižanského rocku.

Rezervace míst lze učinit na : falco.prod@seznam.czhttp://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/.zbývají poslední v klubu,možnost je ještě v hospodě(informace z pátka 3.12.)

http://www.redguitars.czOdkaz na stránky

Vstupné na místě : 100,-http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/v předprodeji: nezadáno

Madness X Mosh x DestroyTour 2016, II.část

pátek 10. prosince 2016 od 20,00 hod.

Lineup:

Rusted Brain (PL), Murder INC (CZ), Coldbloded Fish (CZ), Hypnotic (SK). http://www.facebook.com/events/151484718587691 Odkaz na stránky

GARAGE a TONY DUCHÁČEK + Špičková kultura

pátek 25. listopadu 2016 od 19,59 hod.

http://www.garageband.cz Odkaz na stránky GARAGE mohykáni naší hudební a undergroundové scény s charizmatickým zpěvákem Tony Ducháčkem. Co je potřeba říct víc? Kapela vznikla v r. 1979, v současné sestavě (Tony Ducháček zpěv, Tonda Pěnička bicí, Honza Macháček kytara, zpěv, Joe Karafiát/Robert Jína sólová kytara, David Fikrle baskytara, Jarda Jeřábek sax) spolu hraje od r. 1993. Jejich hudba nám dodávala sílu v těžkých časech, jejich koncerty v klubu Na Chmelnici byly legendární. Písničky a hudba Garage jsou založené na osobnosti zpěváka Tonyho Ducháčka, který je také autorem většiny textů založených na unikátním periferním slangu. Hudba Garage je hlasitá a má grády, je znát, že je to pořád baví. Přijďte na božského Tonyho s jeho monotónním zpěvem, jazzem řízlý saxík a rocknrollové kytary, prostě na Garage!

Špičková kultura Špičková kultura, známá to pardubická kapela, bude slavit v únoru již 10 let své existence. 10 let bývá doba, po které už kapela zestárne, vymění původního bubeníka, který má chronický zánět šlach na zápěstí a bolesti páteře, za mladého konzervatoristu. Celá kapela se zklidní, zpěvák přestane chlastat, baskytarista se začne chodit do kostela. Na pódiu už se nikdo nesvlíká, začne to být pomalu shoegaze Kapela po 10 letech hraje pěkně měkce, skládá popiny pro třicetiletý maminy, co maj' rádi Klusa a Kryštof Prostě stojí to za hovno. Tak si přijďte užít Špičkovou kulturu ještě teď, dokud je jí pouhých 9 let (a 10 měsíců k tomu). Silně doporučujeme, než to začne stát za hovénko. Vaše ŠK.

http://bandzone.cz/spickovakulturaOdkaz na stránky http://spickovakultura.webnode.czOdkaz na stránky

Vstupné na místě : 190,-http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/http://www.ponorka-rc.cz/v předprodeji v Pardubicích a na Ticketportalu : 170,-

http://www.youtube.com/results?search_query=nChant+jazzOdkaz na stránky

KABARET DOKTORA CALIGARIHO,křest CD + DYING PASSION

sobota 7. května 2016 od 20,00 hod.

Anonymní uskupení několika příznivců alternativní hudby, jejichž výsledný projev zachází za hranice normality, dalo by se říci, až na pokraj lehké mentální retardace. Projekt, se kterým momentálně vystupují (Chopinovo vzkříšení) navazuje na bizarní éru kinematografie 20. let. Bystrému diváku a posluchači neunikne také jistá náklonnost k americké umělecké formaci The Residents.

podrobnosti a videa

http://www.kabaretdoktoracaligariho.cz/ Odkaz na stránky


http://www.dyingpassion.com/ Odkaz na stránky

Vstupenky za 120,- Kč v prodeji od 19,00 hod v pokladně klubu.

METAL FOREVER TOUR

29. dubna 2016 od 20,00 hod.

LADY KATE
V posledních Třech letech se tato Gothic metalová formace dostala mezi špičky této scény a vystoupila na předních festivalech.

http://www.ladykate.cz/ Odkaz na stránky

https://www.youtube.com/watch?v=EfAKB1b7JfM Odkaz na stránky

AUTOBUS
Jihlavská heavy-metalová kapela Autobus vznikla v roce 1981 Její další tvorba je směřována do stylu heavy metalu od různých interpretů , ale postupně vytváří celý svůj vlastní repertoar.V roce 1991 natáčíkapela AUTOBUS singl u Michala Davida a záhy vystupuje jako předskokan německé kapele Rage a UDO Dirschnederovi na jeho jediném koncertě v ČR. Následuje celá řada koncertů s kapelou Arakain a Luckou Bílou, Markýz John a mnoha dalšími. Od kapely můžete očekávat především hudbu vlastní tvorby. V součastné době kapela dotočila své nové CD Z prachu vstávej a k němu i nový klip ,, TADY TO MÁŠ".

http://www.official.studioautobus.cz/ Odkaz na stránky

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iJtBeMxFBaQ Odkaz na stránky OCELOT
Ocelot je česká metalová skupina, hrající svůj vlastní styl říznutý rock n rollem . Kapela účinkuje na motocyklových srazech, festivalech, koncertech různého druhu a typu. Veškerá tvorba je původní, podobnost s Motorhead čistě náhodná. Kapela hraje velmi hlasitě, což je způsobeno velmi výkonnou pódiovou aparaturou. Těšit se můžete na skvělou pódiovou show, které kapela říká výstižně "chlív".

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iJtBeMxFBaQ Odkaz na stránky


HAPPY SPRING

30. dubna 2016 od 20,00 hod.

Herbert Einstein
(alternative-dance music / Pardubice)
Poslouchejte Herberta!

http://bandzone.cz/herberteinstein Odkaz na stránky

Dechitaki
(rock / Přelouč)
http://bandzone.cz/dechitaki Odkaz na stránky

a
HONZA

Reklama
Kup si prádlo
= Kam za zábavou =
= Reklama =
AB stav - betonové ploty, kovové ploty, dřevěné ploty, brány, branky
Střechy Karlík
PixNET CZ - tvorba a správa internetových prezentací a e-shopů
= Dívka dne =
Dívka dne
= Pardubický deník =
= Pardubický sport =
Přelouč.com
| Reklama | Redakce portálu www.prelouc.com | Add to Google
optimalizace PageRank.cz
PixNET CZ - tvorba a správa internetových prezentací a e-shopů

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.41 sekund