[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Pozvánka - I. liga Rugby
Autor: m.kohout, Středa, 10.04. 2013 - 12:39:04, Sport, 909 čtenářů, 204 bytů
Rugby
V neděli 14. dubna od 14:00 přivítají přeloučští ragbisté Rugby Club Bystrc Brno. Srdečně zveme k tomuto prvoligovému utkání. Rugbyový areál v Přelouči - RUGBY CLUB PŘELOUČ - RUGBY CLUB BYSTRC BRNO

Rugby

abcde.jpgRC Přelouč - RC Olomouc  14:17  (7:12)

Do utkání jsme vstoupili výborně a hned v 2. minutě položili první pětku utkání. O tu se postaral po akci celého mužstva Stýblo, který následným kopem zvýšil na 7:0. Olomouc rychle položená pětka nerozhodila a po našem oslabení, v podobě vyloučení Backy na 10 minut, položila svou první pětku. Kop hosté neproměnili a stav byl 7:5. Po dobu vyloučení jsme byli pod tlakem a v mlýnech jsme měli nemalé problémy. Po návratu Backy jsme hru roje zlepšili, ale Olomouc byla v defenzívě dobře organizovaná a nic nám v podstatě nedovolila. Poslední minuta prvního poločasu patřila hostům, kteří po naší chybě v obranné 22cítce z nenadání položili svou druhou pětku a následným kopem se ujali vedení 7:12. Druhý poločas jsme až na malé vyjímky strávili na půlce hostů. Jejich zmíněná obrana však byla perfektní a všechny naše akce končily metr před pětkovištěm. Naopak to byli znovu hosté, kteří z ojedinělého útoku se dostali na naši polovinu hřiště a položili svou třetí pětku. Kopáč Olomouce neproměnil - 7:17. Vrhli jsme se opět do útočení a několik slibných akcí skončilo centimetry před pětkovištěm. Nakonec se nám povedlo dobýt pětkoviště Olomouce a položením Backy a kopem Čížka snížili na 14:17. Bohužel tato pětka přišla až v úplném závěru utkání a na obrat už nezbyl čas.

62 článků (7 stránek, 10 článků na stránku)