Čtyřgólové nadílky soupeřům
Publikováno: Úterý, 02.05. 2006 - 20:44:57
Téma: Fotbal

A-mužstvo dokázalo zvítězit v obou víkendových zápasech a soupeřům nadělilo vždy čtyři branky. B-mužstvo tak úspěšné nebylo a po přídělu v Libišanech nedokázalo doma porazit Popkovice, když Ziegler neproměnil ani penaltu. Nezvítězil ani jeden z dorostů a prohráli i starší žáci doma s FK Pardubice 1899. Opět zvítězili mladší žáci "A", utkání mladších žáků "B" v Litětinách bylo odloženo pro velkou marodku mužstva Přelouče.

Tesla C - A-mužstvo 3 : 4 (1 : 2)
Branky: 70. a 80. Starý, 35. Svatoň, 40. Slabý
Sestava: Konvalina - Zackl, Kozel, Novotný, Beneš - Slabý, Svoboda, Jezdinský, Heřmánek - Svatoň, Starý
Střídali: Koch, Pištora, Eisner
ŽK 1:1, diváků: 30

V zajímavém utkání plném gólů se stav neustále měnil a utkání bylo napínavé až do konce. Domácí se ujali vedení ve 20.minutě. Ještě před přestávkou obrátili skóre Svatoň a Slabý. V 50.minutě byl stav opět srovnán. Pak však Starý dvěma góly získal mužstvu Přelouče dvougólový náskok. V předposlední minutě domácí snížili na 3:4 a ještě ve druhé minutě nastaveného času vykopával přeloučský stoper Kozel střelu domácího Hylmara z brankové čáry.

A-mužstvo - Mnětice 4 : 1 (3 : 0)
Branky: 15. a 33. Svatoň, 38. a 88. Starý
Sestava: Konvalina - Beneš, Kozel, Novotný, Heřmánek – Slabý (46. Koch), Svoboda (70. Kuře), Jezdinský, Pilný - Svatoň, Starý
ŽK 0:3, diváků: 50
Do střetnutí dvou celků z opačných pólů tabulky vstoupila Přelouč aktivně a po promarněné šanci Slabého v 6. minutě vstřelil Svatoň již v 15.minutě vedoucí gól. Potom si domácí hráči vybrali oddechový čas a aktivitu přenechali celku hostí. Ti si v 28. minutě vytvořili velkou příležitost, Konvalinu však nepřekonali a tak v zápětí přišel trest. Nejprve hostující obrana nedovoleně zastavila průnik Svatoně a sám faulovaný z penalty zvýšil a o pět minut později pěknou ranou z hranice velkého vápna skóroval Starý. Po přestávce hráči Přelouče pokračovali proti slabému soupeři ve vytváření gólových příležitostí. Několikrát se v šanci objevili střídající Koch a Starý, ani jednu šanci ale nevyužili. V tomto směru si hosté počínali efektivněji a v 79. minutě svou ojedinělou příležitost proměnili a snížili na 1:3. Konečnou podobu výsledku dal v 88.minutě opět Starý. A-mužstvo tak počtvrté v řadě vstřelilo svému soupeři čtyři góly.

Libišany - B-mužstvo 6 : 0 (3 : 0)
Sestava: Hladík – Musil L., Havlas, Jirsík, Doležílek (Eisner) – Musil P., Tamchyna, Kurka, Sedlák – Kubín, Kuře

B-mužstvo - Popkovice 0 : 0
Sestava: Hladík – Musil L., Havlas, Beránek, Jirsík – Musil P., Tamchyna, Pištora – Kuře, Ziegler, Kubín
ČK: 65. Havlas, 88. Kubín

AFK SKP Pce - A-dorost 1 : 1 (0 : 0)
Branka: Kalousek
Sestava: Rulc – Kolařík, Bervid, Volejník, Gábor – Školník, Beránek, Zářecký M. – Hanuš J., Hrůša, Zářecký L.