Jen mladší dorost nebodoval
Publikováno: Pondělí, 07.09. 2009 - 17:12:22
Téma: Fotbal

O minulém víkendu hrála všechna přeloučská mužstva na domácím hřišti a kromě mladšího dorostu dokázala všechna bodovat. Plně nebodovali mladší žáci, kteří překvapivě neporazili poslední celek tabulky.

A-mužstvo – Rosice n.L.        1 : 0    (0 : 0)
Branka: 58.Novotný
Sestava: Poříz – Váša, Dušek, Hladík, Heřmánek – Novák (75.Janecký), Novotný, Jezdinský, Pištora – Koch (90.Beránek), Cichra (85.Slabý)
A-mužstvo v sobotu sehrálo s Rosicemi povedený zápas, když po celé utkání kontrolovalo hru a soupeře nepouštělo do žádných šancí. Jen v koncovce se mu bohužel příliš nedařilo a tak diváci museli na jedinou branku utkání čekat až do 58.minuty. Stála však za to, míč putoval na jeden dotyk od Poříze až k Novotnému, který si na velkém vápně soupeře všiml povyběhnutého brankáře hostí a s přehledem ho přeloboval. Už v prvním poločase měli domácí několik šancí, Koch postupoval sám na branku, ale brankář soupeře jeho šanci zneškodnil a poté Cichra se z malého vápna trefil jen do brankáře. Po brance se Přelouč již výrazněji neprosadila a když ani soupeři se nedařilo, skončil zápas zaslouženým vítězstvím domácích.

B-mužstvo – St.Ždánice        5 : 0    (2 : 0)
Branka: Volejník 2, Tamchyna, Strnad, Machačný
Sestava: Konvalina - Beránek, Tesák, Havlas, Váša (60.Hanuš M.) - Školník, Tamchyna (55.Machačný), Ulrych, Pilný - Slabý (70.Strnad), Volejník
B-mužstvo zvítězilo po jednoznačném průběhu utkání. Soupeř domácí branku ohrozil jen výjimečně a výsledek je k němu ještě milosrdný.

Starší dorost – Polička        5 : 0    (1 : 0)
Branky: 49.,71. a 81.Janecký, 15.Novák, 79.Pokorný
Sestava: Fidra – Šourek, Smolík, Hajn, Rokyta – Pokorný, Novák, Machačný, Pleskot – Janecký, Kalinin
Střídající: Minařík, Melicher, Votápek, Cápay
Domácí mužstvo bylo po celé utkání lepší, odpor soupeře však definitivně zlomilo až třemi brankami v závěru utkání. Do vedení se Přelouč dostala šikovnou tečí Nováka v 15.minutě. Na 2:0 zvyšoval ve 49.minutě střelou z vápna Janecký. V 71.minutě dorazil míč do sítě po přihrávce Kalinina opět Janecký. Na 4:0 zvýšil dorážkou Pokorný a skóre uzavřel svou třetí brankou v utkání v 81.minutě Janecký.

Mladší dorost – Polička        1 : 3    (1 : 2)
Branka: 2.Roubíček
Sestava: Černík - Slavík, Melicher, Votápek, Krejčí - Völkl, Kosek, Vojáček, Hejcman - Roubíček, Heřman
Střídající: Pleskot, Laburda, Mužík
Již ve 2.minutě šlo domácí mužstvo brankou Roubíčka z přímého kopu do vedení, potom však dovolilo Poličce třemi brankami ze závarů ve velkém vápně otočit výsledek.

Starší žáci – Rosice n.L.        3 : 2    (2 : 0)
Branky: Bureš, Mencl, Navrátil
Sestava: Záruba - Šanda, Kmoníček, Pokorný, Linhart - Miláček, Navrátil, Wiesner, Moravec - Bureš, Mencl
Střídající: Doležálek, Votápek, Ptáček

Mladší žáci – Rosice n.L.        0 : 0

Sestava: Vašíček – Krejčík, Provazník, Bolek, Mach – Fencl, Chaloupský, Novotný – Heblík, Kopiš, Urbánek
Střídající: Beneš, Hrouda, Kot, Hudec