| ZPRÁVY | SPORT | KULTURA | ČERNÁ KRONIKA | VOLNÝ ČAS |  Středa, 26.února 2020, týden:08  Svátek má: Dorota, zitra: Alexandr
  [ PŘIHLÁSIT] [VYTVOŘIT ÚČET] Seznam = Atlas = Centrum = Volný = Tiscali = Google
  Kde:  
= Hlavní menu =
= Počasí =
= Kurzy měn =
Vlajka meny EUR EUR = změna
Vlajka meny GBP GBP = změna
Vlajka meny USD USD = změna
= Anketa =
Využili byste služeb coworking centra?

Ano, v Přelouči
Ano, v Pardubicích
Ne
Nevím, co to je?Výsledky
Další ankety

Účastníků: 276
Komentářů: 2
= Statistika přístupů =
NAVRCHOLU.cz

V Pardubicích nebude obnoven provoz na zpracování ropy
Autor: admin, Pondělí, 02.07. 2012 - 15:42:38, Zaměstnání, 876 čtenářů, 988 bytů
Zprávy z Pardubicka

Několik desítek lidí v Pardubicích přijde o práci. Rafinerie Paramo už nepočítá, že obnoví provoz na zpracování ropy.

Výrobu pohonných hmot firma zastavila na začátku května, kdy část zaměstnanců propustila. Teď přijde o práci dalších 60 lidí. Důvodem jsou špatné hospodářské výsledky pardubického závodu. 

„V posledních letech rafinérie Paramo prohlubovala své ztrátové hospodaření. Špatné hospodářské výsledky byly způsobeny mimo jiné nepříznivým ekonomickým prostředím, nízkými rafinérskými maržemi, rafinérskou nadprodukcí v Evropě, ale také malou komplexností a kapacitou pardubické rafinérie. Výroba olejů a asfaltů je touto změnou neohrožena a bude pokračovat. Naopak pracujeme na projektech, které by měly posunout a zatraktivnit tyto výrobní jednotky,“ říká tiskový mluvčí skupiny Unipetrol Mikuláš Duda.

Přelouč má po roce odmlky opět fungující infocentrum
Autor: admin, Pátek, 06.02. 2009 - 17:07:45, Zaměstnání, 731 čtenářů, 3154 bytů
Zpravodajství

Přelouč - Lidé nám chodili na úřad nadávat, říká starostka města k loňské turistické sezoně.

Každé významnější město má své vlastní infocentrum nebo smlouvou podchycené zařízení, které tuto službu pro něj poskytuje návštěvníkům a zájemcům o potřebné informace. V případě druhého největšího města pardubického okresu došlo od nového roku ke změně. Informační centrum po roční odmlce najdou lidé v Přelouči již na zcela jiném místě - od ledna se nachází ve zdejším hotelu Bujnoch.Sen o výdělku v Česku se Polákům rozplynul
Autor: admin, Středa, 12.11. 2008 - 10:43:07, Zaměstnání, 1009 čtenářů, 2724 bytů
Zpravodajství
Přelouč - Manželé Bialkowských z Polska si přijeli do Česka vydělat. Téměř rok a půl pracovali jako agenturní zaměstnanci na montážní lince v přeloučském Kiekertu. A pracovali tvrdě - dělali dlouhé přesčasy a bydleli v provizorních podmínkách.
Jejich sen o výdělku se však náhle rozplynul. Přišli nejdříve o místo, potom o podnájem a nakonec i o vydělané peníze. A ne svojí vinou. Nedostali slíbené odstupné a peníze za poslední dva měsíce práce.
Bez toho nechtějí podepsat dohodu o skončení pracovního poměru. Bez peněz se domů vracet nechtějí.
V očích mají zoufalství. „Agentura říká, že pro nás už přes dva měsíce nemá práci a neplatí nám ani korunu. Prý nemají ani na plat, ani na odstupné. Máme být v bytě a čekat, až seženou pro nás práci, ale nic nesehnali. Nemáme žádné peníze, nejsme schopni zaplatit ani pronájem bytu, zadlužili jsme se,“ říká Monika Bialkowská.

Foxconn hledá nové zaměstnance
Autor: admin, Čtvrtek, 08.02. 2007 - 09:03:30, Zaměstnání, 791 čtenářů, 2467 bytů
Zprávy z Pardubicka
Pardubice - Jeden z největších světových výrobců počítačů, tchajwanský Foxconn, pro svůj pardubický podnik Foxconn CZ usilovně shání stovky zaměstnanců, aby dostál svým závazkům a mohl podle svých představ dále expandovat. Protože trh pracovních sil v oboru v okresech Pardubice, Chrudim a Hradec Králové zcela vyčerpal, zvažuje stavby nových provozů na východě Pardubického kraje, kde nezaměstnanost dosahuje 10,3 procenta.

V kraji je stále více práce
Autor: admin, Středa, 10.01. 2007 - 10:23:41, Zaměstnání, 799 čtenářů, 4278 bytů
Zprávy z Pardubicka
Kdo chce pracovat, místo si najde. Hospodářství se podle odborníků daří a firmy shánějí nové zaměstnance. Většinou ale potřebují především lidi s technickým vzděláním

Pardubice - Na konci předminulého roku hledalo v pardubickém okrese práci více než pět tisíc sedm set lidí. V prosinci 2006 bylo nezaměstnaných už téměř o tisícovku méně.
A odborníci předpokládají, že tento trend bude pokračovat také letos nejen na Pardubicku, ale i v ostatních regionech Pardubického kraje.
„V loňském roce bylo v Pardubickém kraji 18 až 20 tisíc lidí bez práce, tento počet by měl být obdobný, ne-li lepší také v roce 2007. Ekonomice se daří a firmy stále hledají nové lidi,“ říká ředitel Úřadu práce v Pardubicích Petr Klimpl.

Návrat do práce v Pardubickém kraji
Autor: admin, Pátek, 15.09. 2006 - 15:27:42, Zaměstnání, 892 čtenářů, 3620 bytů
Zprávy z Pardubicka
Společnost CC Systems, a.s. byla založena v roce 2000. V posledních pěti letech převažuje v náplni činnosti společnosti oblast celoživotního vzdělávání zejména vzdělávání dospělých, která je realizována prostřednictvím vzdělávacích institutů společnosti po celé ČR. Do tohoto vzdělávání patří také národní projekt „Návrat do práce v Pardubickém kraji“, který se bezprostředně týká i našeho regionu. Národní projekt „Návrat do práce v Pardubickém kraji" vychází z Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů, který tvoří základ pro čerpání podpory z Evropského sociálního fondu v oblasti rozvoje lidských zdrojů v ČR.

Návrat do práce v Pardubickém kraji
Autor: admin, Sobota, 15.04. 2006 - 10:11:41, Zaměstnání, 674 čtenářů, 3144 bytů
Zprávy z Pardubicka

Společnost CC Systems, a.s. založena v roce 2000. V posledních pěti letech převažuje v  náplni činnosti společnosti oblast celoživotního vzdělávání, zejména vzdělávání dospělých, která je realizována prostřednictvím vzdělávacích institutů společnosti po celé ČR. Do tohoto vzdělávání patří také národní projekt Návrat do práce v pardubickém kraji, který se bezprostředně týká i našeho regionu.

Národní projekt "Návrat do práce v Pardubickém kraji" vychází z Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů, který tvoří základ  pro čerpání podpory z Evropského sociálního fondu v oblasti rozvoje lidských zdrojů v ČR.Reklama
Kup si prádlo
= Kam za zábavou =
= Reklama =
AB stav - betonové ploty, kovové ploty, dřevěné ploty, brány, branky
Střechy Karlík
PixNET CZ - tvorba a správa internetových prezentací a e-shopů
= Dívka dne =
Dívka dne
= Pardubický deník =
= Pardubický sport =
Přelouč.com
| Reklama | Redakce portálu www.prelouc.com | Add to Google
optimalizace PageRank.cz
PixNET CZ - tvorba a správa internetových prezentací a e-shopů

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund