Sport: Florbalisté Orla Přelouč o víkendu - výsledky
: Mirek - Úterý, 30.09. 2008 - 11:20:37
Téma: Florbal
Mirek

Mistrovské soutěže florbalistů se o uplynulém víkendu rozeběhly již naplno a tak do bojů o mistrovské body se již zapojila také mládežnická a žákovská florbalová družstva Orla Přelouč. Dorost odehrál první 3 mistrovské zápasy v Litomyšli s vyrovnanou bilancí 1-1-1 a starší žáci v nejvyšší soutěži své kategorie ze 2 zápasů na "domácím hřišti" v Chlumci n/C vydolovali alespoň 1 bod. Svůj skvělý vstup do soutěže pak potvrdili v 2. kole muži B-týmu, kteří přivezli ze 2 matchů na palubovce v Heřmanově Městci plný bodový zisk - 6 bodů a s přehledem vedou tabulku Pardubické ligy - divize A!

Pardubická liga mužů - divize A - Heřmanův Městec - sobota 27. září:

Orel Přelouč B - Sokol Pardubice D   5:1 (1:1,0:0,4:0)

Po dvě třetiny dle skóre vyrovnaný zápas, kde jsme ale díky kombinaci získávali stále větší převahu v poli, rozhodla nakonec ušmoulaná, ale o to víc důležitá branka našeho dosavadního nejlepšího střelce Milana Koubka při přesilovce, k níž během 1 minuty přibyly další dvě a pak již nebylo co řešit - nebezpečný soupeř byl zlomen a 3 minuty před koncem jej Tomáš Hromádko po příhře navrátilce Štěpána Chábery definitivně dorazil.
Góly (asistence): 4. Hromádko (Koubek)-1:0, 27. Koubek (Hromádko)-2:1, 27. Lapka (Tetřev)-3:1, 28. Jezdinský - 4:1, 33. Hromádko (Chábera)-5:1.

Orel Přelouč B - FBC Respect Heřmanův Městec   7:2 (2:0,2:0.3:2)

Tradiční a houževnatý soupeř se kterým máme vyrovnanou bilanci se tentokrát nestačil divit, jaký nádherný a přitom účelný florbal hraje Orel Přelouč! Výborná kombinace, pevná obrana, jistý brankář a skvělá střelecká produktivita plus vynikající individuální výkony jednotlivců - takový byl výkon našeho "béčka". Byla radost pohledět na hru týmu z hlediště a autor tohoto článku musí přiznat, že byl na svoje barvy náležitě pyšný, obzvláště když se mu dostávalo i uznalých gratulací od realizačních týmů dalších soupeřů v divizi, kteří pozorovali svoje nadcházející soupeře. Nezbývá než dodat jen tak dál!
Góly (asistence): 1. Jezdinský (Lapka)-1:0, 11. Chábera (Koubek)-2:0, 13. Chábera (Novák)-3:0, 22. Lapka (Raška)-4:0, 26. Jezdinský (Blažej)-5:1, 31. Chábera (Matička)-6:1, 35. Jezdinský (Blažej)-7:1.