NAVIGACE
HC JESTŘÁBI A
HC JESTŘÁBI B
HC JESTŘÁBI STARŠÍ DOROST
HC JESTŘÁBI STARŠÍ ŽÁCI
KLUB
I. ZIMNÍ PŘELOUČSKÁ LIGA
HC JESTŘÁBI ROŠTĚNKY
Reklama
Přelouč.com - regionální internetový zpravodaj
www.prelouc.com
Statistika návštěv
Zpravodajství: ZÁZRAK SE NEKONAL, ÁČKU SEZÓNA KONČÍ...
Autor: m.kohout - Úterý, 03.05. 2016 - 13:38:42
Téma: HC Jestřábi "A"

SK Jihlava - HC Jestřábi Přelouč 4:1 (1:0,2:1,1:0)

střely 33:26 vyloučení 5:7 využití 2:1 oslabení 1:0

branka: Příhoda

sestava: Brykner (Dvořáček) - Šmíd, D. Štefanský, Stoklasa, Čapek, Vorba - Kubát, P. Svoboda, J. Svoboda, Příhoda, Mucha, Hejhal, Teplý, Hudec, D. Kazimír, M. Kazimír trenér: R. Štefanský

Do Jihlavy odjížděli Jestřábi po nezdaru z minulého týdne s opravdu těžkým úkolem. Cílem bylo zvítězit v sobotním utkání a tím si prodloužit sezónu minimálně do nedělního dopoledne. Přesně opačný cíl však mělo domácí mužstvo a tak se začátek nesl ve znamení aktivní hry na obou stranách...Jihlavští hrozili opět po kombinacích v těsné blízkosti Bryknerovy branky. Tu jihlavskou, střeženou opět brankářem Kochem zase ostřeloval ze všech pozic hlavně Standa Teplý. Důležitou první branku se nakonec podařilo vstřelit domácím hráčům a znovu to byla přesilová hra ve které jsme inkasovali. "Překvapivě" to byla spolupráce nahrávajícího Jobáka a "z první" střílejícího Smutného, který nedal Bryknerovi šanci a poslal svůj tým do vedení. Těsným vedením domácích také skončila první třetina.

Hned v úvodu té druhé jsme měli několik možností ke skórování a měli možnost přesilové hry. paradoxně z ní však branku vytěžili jihlavští. To když Zelený vystihl Kubátovu rozehrávku a prostřelil Bryknera. Netrvalo dlouho a domácí si dobrým pohybem vynutili další fauly hráčů v zeleném. Nabídnutou dvojnásobnou přesilovku pak využili šťastně, když brankářem vyražený míček zasáhl jihlavského Bartejse do obličeje a od něj doputoval míček až za brankovou čáru. Přestože měli domácí hokejbalisté v těchto chvílích zápas pevně pod kontrolou, naskytla se i Jestřábům výhoda přesilové hry 5 proti 3, kterou využil pohotovou střelou Honza Příhoda a před druhou pauzou tak vykřesal ještě jiskřičku naděje...

Tu mohli přeloučští přiživit hned v prvních minutách třetí třetiny, ale ve chvíli, kdy už byl domácí brankář překonán mu pomohla obrana a jeden z jihlavských beků odpálil na poslední chvíli míček do bezpečí. Více ze hry však jinak měli stále domácí hráči, kteří kontrolovali utkání a častými výpady se snažili přidat definitivu v podobě čtvrtého gólu. Ten se jim podařilo vstřelit minutu a půl před koncem do odkryté branky, kterou trefil Růžička.

Jihlava tak slaví postup do semifinále, kde se utká s Teplicemi, Jestřábům naopak slušně rozjetá sezóna končí mezi poslední osmičkou. V konečném pořadí soutěže by nám v sezóně 2015/16 měla patřit 7.příčka.

Petr Brykner: "Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání a to se také potvrdilo. Chtěli jsme si pohlídat přesilovky domácích, být co nejméně vylučovaní, ale znovu se to nepovedlo, byly to právě přesilové hry ve kterých se dnes rozhodovalo. Jihlava ty své využila, my při té naší inkasovali. Soupeř hrál dobře, zkušeně a to co potřeboval. Myslím, že jsme měli na víc, než co jsme nakonec předvedli, přesto si myslím, že můžeme odejít jako poražení s hlavou nahoře ;) "


 
Související odkazy
· Více o tématu HC Jestřábi "A"
· Další články od autora m.kohout


Nejčtenější článek na téma HC Jestřábi "A":
Rozpis HC JESTŘÁBI - A - tým

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

 Poslat článek Poslat článek

Související témata

HC Jestřábi

"ZÁZRAK SE NEKONAL, ÁČKU SEZÓNA KONČÍ..." | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.
HC Jestřábi Přelouč
RSS: backend.php nebo ultramode.txt.
Copyright: INTERNET SERVIS ©2006, stránky provozovány za podpory portálu Přelouč.com
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund