Autor: m.kohout - Pondělí, 18.04. 2016 - 10:32:21
Téma: HC Jestřábi "B"

Přelouč B - Autosklo Pce B 6:4 (2:2, 1:1, 3:1)

střely 35:33 vyloučení 7:9 využití 2:1

branky: 7. Slanina 1:1, 12. Hejhal (Slanina) 2:2, 30. Komůrka (Hejhal, Slanina) 3:3, 37. Kalousek(Slanina) 4:4, 39. Raška 5:4, 45. Raška 6:4

sestava: Sedmák, Lauryn, Oliva, Komůrka, Slanina, Smolík- Raška, Hejhal, Kalousek, Drápalík Mar., Motyčka, Mlynář, Dekereš, Balada, Hájek

Domácí zaspali začátek a tak již v první minutě nabrali jednobrankovou ztrátu. A začala tím přetahovaná ve skóre. Slanina si sklepl balónek a s přesností mistra kulečníku srovnal. Hosté si pohybem vypracovávali další šance a opět šli do vedení. To v přesilovce dorovnal Hejhal po přihrávce Slaniny. Další branky hostů na sebe nenechala čekat, ale ve vyrovnaném zápase se opět skóre měnilo, když Hejhal v přesilovce nabídl příhru mezi kruhy Komůrkovi. Nástup do třetí třetiny opět vyšel hostům. Naštěstí brzy potom Kalousek pozdravil zívajícího gólmana střelou od modré. Pak vyhrabal zapomenutý míček Raška a umazal polstrování v hostující brance. V závěru se domácí museli bránit přesilovce hostů. Nejprve však bojovný Drápalík vyzobl rozehrávku Pardubic, ale svůj blafák poslal o milimetry vedle tyče. Se stejnou nabídkou pak přišli hosté k Raškovi, zkušený mazák ji nepohrdl a definitivně připsal tři body do našlapané tabulky.

Libor Komůrka: Oproti zápasu s Deltou to bylo úplně něco jiného. Hosté hráli velice kvalitně, ale my jsme se jim postupem času vyrovnali a v závěru je předčili hlavně bojovností a odhodláním. Dnes chválím do puntíku úplně každého. Snad budeme schopni podobné výkony opakovat i v playoff, pro případný úspěch to bude potřeba.